Přihláška

Před vyplněním si vyberte miniprojekty, exkurze a přednášky. Také zvažte, jestli máte nárok na slevu dle základních informací, chcete ubytování, jídlo a tramvajenku. Ideálně si napište předem svůj odstaveček motivace, který pak do přihlášky vložíte.

Pokud má někdo problém s výškou účastnického poplatku, tak nám napište.

Po odeslání formuláře by se měl objevit text "Děkujeme za odeslání formuláře". Zároveň je ihned vygenerován mail na vaši adresu se souhrnem informací a výzvou k platbě a místem pro nahrávání souborů. Pokud vám do 5 minut nepřijde, ozvěte se nám e-mailem na tydenvedy@fjfi.cvut.cz. O přijetí na TV@J vás budeme informovat na vaší osobní stránce po připsání platby na účet FJFI a nahrání všech potřebných souborů.

Většina kolonek je povinných, i když ne všechny.

Stejně jako na osobním dokladu.
Nepovinná kolonka, pokud chcete, aby se vám říkalo nějak konkrétně. Pokusíme se dát na jmenovku.
Základní komunikační kanál, vyplňte obezřetně.
Vkládejte ve správném pořadí, co vám zobrazí prohlížeč (DD = den, MM = měsíc, RR = rok)!
Uvádějte včetně předvolby (např. ČR +420, SR +421). Nezapomeňte ho mít stále nabitý u sebe během akce.
Číslo občanského průkazu (OP) nebo pasu (podle toho, co budete mít s sebou na akci) – primárně pro ty, kdo chtějí ubytování a/nebo mají zájem o exkurzi či miniprojekt s povinností kontroly věku a dokladu.
Pro statistiky MŠMT a nahlášení u některých exkurzí.
Tak aby název školy byl jednoznačný, ale nemusí být úplně přesný.
Pokud jste právě odmaturoval/a, tak chceme uvést střední školu, kterou jste ukončil/a a ne vysokou, kde plánujete studovat.
Kdo maturoval letos, 2024. Kdo je v předposledním ročníku 2025 atd. Kdo je v 9. roč. ZŠ, tak je to 2028.
Pokud máte nárok na další extra slevu z jiné akce FJFI či z minulého roku z Pevnosti Břehyard, pošlete nám e-mail s danou informací hned po vyplnění přihlášky.

Ubytování

Předjednaná kapacita koleje VŠE – Eislerova je 120 míst a aktuálně máme 39 zájemců (z toho 3x noc navíc).
Primární kritérium pro ubytování společně je, že oba musí mít stejnou délku ubytování. Pokoje jsou všechny dvojlůžkové. Ideálně by měli oba dva vyjádřit přání navzájem. Plánujeme k sobě dávat pouze osoby stejného pohlaví.

Cestování

Pokud je vám méně jak 15, tak stačí, když budete mít nějaký doklad s fotkou, kterým prokážete svůj věk.
Pokud chcete jakoukoliv tramvajenku, budete muset dodat dostatečně kvalitní průkazovou fotku + sken osobního dokladu dle dalších instrukcí.
Pokud jste starší 18 let, tak budete muset dodat navíc i potvrzení o studiu v ČR, nebo platit víc.
Převzetí tramvajenek bude specifikováno, nejpozději budou k dispozici na registraci.

Podrobnosti jsou na stránce ke stravování.

• Jiná omezení na oběd moc neumíme zvládat, ale případně nás můžete zkusit kontaktovat e-mailem a dohodnout se.

Večeře letos budou pouze v rámci podvečerního programu v pondělí, ve středu a ve čtvrtek. Jídlo na nich bude zdarma.

Miniprojekty

První volba a volby náhradních miniprojektů se musí od sebe lišit, jinak nepůjde přihláška odeslat.

Exkurze

První volba a náhradní exkurze se musí od sebe lišit, jinak nepůjde přihláška odeslat.

Přednášky

Přednášky mohou ještě přibýt. Volba není tak fixní jako u miniprojektů a exkurzí, a proto je možné ji změnit i na místě. Potřebujeme ale znát přibližný počet lidí pro rozmístění přednášek do místností podle kapacity.

Různé

Pole nechte prázdné, pokud se chystáte jet poprvé.
Triko je v ceně akce.
Napište jeden až dva stručné a věcné odstavce. V případě splnění všech podmínek a přetlaku na miniprojektech/exkurzích bude tento text jeden z rozhodujících faktorů pro přidělení.
Klidně nechte prázdné.
Pokud máte nárok na další slevu, tak to popište. U TV@J z minulého ročníku dokážeme i dohledat, u jiné akce budeme chtít e-mailem potvrzení.
Pokud máte extra požadavek na něco, co je potřeba řešit, tak je lepší poslat i e-mailem.

Odesláním formuláře souhlasíte s podmínkami Týdne vědy na Jaderce, se zpracováním osobních dat pouze pro potřeby Týdne vědy na Jaderce a vyslovujete souhlas s uveřejněním vašich fotografií z této akce na propagačních materiálech a webových stránkách a sociálních sítích ČVUT v Praze.