Týden vědy na FJFI ČVUT


18.-23.6.2017
na ČVUT V PRAZE


Týden vědy - seznam účastníků

Seznam přihlášených na TV@jaderce

Počet přihlášených: 122
Pozn: pokud zde dlouho (minimálně 3 pracovní dny, ale spíše tak 5 dní, zdaleka to neděláme každý den) nevidíte potvrzenou svou platbu, pošlete nám kopii příkazu k platbě.

Jméno Škola Ubyt. Potvrz Platba
Simona Buryšková Gymnázium Matyáše Lercha, Brno x
Radek Peloušek
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 7
Bára Jiříčková Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor
Soňa Burešová
Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha
Lucie Sladká
VOŠ, SPŠ a JŠ s právem SJZ, Kutná Hora x
Martin Osowski
První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové x
Martina Novotná
Gymnázium a hudební škola hlavního města Prahy, ZUŠ, Praha
Luděk Nechyba
gymn J.A.komenského, Nové Strašecí
Aneta Hlinčíková
Gymnázium Česká Třebová, Česká Třebová x
Thi Thu Hien (Hana) Nguyenová
Gymnázium Česká Třebová x
Jakub Růžička
Gymnázium Bohumila Hrabala v Nymburce x
Ladislav Valica
Gymnázium Varšavská, Žilina x
Kateřina Černá
gymn Česká, České Budějovice x
Václav Löffelmann Gymnázium, Litoměřická 726, Praha 9
Jiří Löffelmann
Gymnázium Litoměřická 726, Praha 9
Martin Orság
Gymnázium a SOŠZE Vyškov x
Veronika Rečková
Gymnázium Jura Hronca, Bratislava
David Horský
Gymnázium Jaroslav Heyrovského, Praha
Zdenka Sosnová
Gymnázium Pierra de Coubertina, Tábor x
Kristína Szabová
Gymnázium Varšavská, Žilina x
Vladimír Lukačko
Gymnázium, Varšavská cesta 1, Žlina x
Svatopluk Vlk
střední průmyslová škola strojnická,Olomouc x
Sebastian Hlavatý
První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové x
Nela Hrobařová
První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové x
Čeněk Malík
gymnázium Litoměřická, Praha
Zdeněk Plešek
Masarykovo gymnázium Příbor x
Adam Červenka Masarykovo gymnázium Příbor x
Kateřina Pražáková
První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové x
Matěj Rzehulka
Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba
Anna Robbová
Církevní gymnázium Plzeň x
Vojtěch Böhm
SPŠE V Úžlabině, Praha
Veronika Blovská
Gymnázium Plzeň x
Ondřej Lomický
Gymnázium a SOŠ Plasy, Plasy x
Ladislav Nagy
Gymnázium Vyškov, Vyškov x
Jana Pekařová
Gymnázium Volgogradská 6a Ostrava - Zábřeh
Veronika Deketová
Gymnázium Velké Meziříčí, Velké Meziříčí x
Filip Nácovský
Gymnázium Dvůr Králové, Dvůr Králové nad Labem
Kateřina Škorvánková
Gymnázium Rokycany x
Adéla Hrušková
Gymnázium Vyškov, Vyškov x
Ondřej Buček
Gymnázium tř. Kpt. Jaroše, Brno x
Karolína Bergelová
Gymnázium Dvůr Králové nad Labem
Michal Matoulek
Jiráskovo gymnázium, Náchod x
Hynek Loskot
Masarykovo gymnázium, Příbor x
Roman Vašut
Gymnázium T. G. Masaryka, Příbor x
Adam Janich Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2
Daniel Komárek
Masarykovo gymnázium Příbor x
Jiří Kukla
Gymnázium Františka Martina Pelcla, Rychnov nad Kněžnou x
Kateřina Rosická
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora x
Kateřina Nosková
První soukromé jazykové gymnázium v Hradci Králové
Tereza Přibylová
Gymnázium ALTIS, Praha
Jiří Malinak
SPŠST Panská 3, Praha 1
Aaron Schick
SPŠST Panská 3, Praha 1
Tomáš Souček
Gymnázium Aloise Jiráska, Litomyšl x
Jakub Řeha gymn. Olgy Havlové, Ostrava
Natálie Peterková
Gymnázium Jana Nerudy, Praha
Romana Čanigová
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu x
Daniel Friedrich
gymn Elišky Krásnohorské
Tomáš Sláma
Gymnázium Turnov, Turnov x
Klára Tauchmanová
gymn Elišky Krásnohorské, Praha 4
František Novák gymnázium Jana Keplera, Praha 6
Kateřina Charvátová
gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové x
Petr Mičulek Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava - Poruba
Tereza Baštová
Gymnázium Česká Lípa x
Ondřej Holas
Gymnázium Matyáše Lercha x
Michaela Crhánová gymnázium Komentského, Havířov x
Viktorie Volejníková
gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa x
Jakub Pařenica
Střední průmyslová škola chemická akademika Heyrovského, Ostrava x
Soňa Kernerová
Gymnázium V. Hlavatého, Louny x
Emma Bielokostolská
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu x
Eliška Trojáková
Gymnázium Dr. Josefa Pekaře, Mladá Boleslav
Gabriela Bošňáková
Wichterlovo gymnázium, Ostrava-Poruba x
Ivan Hudák Evanjelické gymnázium Juraja Tranovského Liptovský Mikuláš x
Maximilián Molnár Gymnázium M. M. Hodžu, Liptovský Mikuláš x
Marie Hledíková
Gynázium Velké Meziříčí x
Anežka Trojanová
Gymnázium Špitálská, Praha 9
Janka Motešická Gymnázium vo Vranove nad Top%C4žou x
Zuzana Petrová Gymnázium vo Vranove nad Top%C4žou x
Filip Jozefov Gymnázium vo Vranove nad Top%C4žou x
David Koutný
Slovanské gymnázium Olomouc x
Petr Kolář
Gymnázium Milevsko x
Ondřej Hladík
Gymnázium Dr. Emila Holuba, Holice x
Jakub Šafář
Gymnázium x
Diana Turčeková Gymnázium Partizánske x
Klára Grohmannová Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc x
Kristýna Haismanová
gymn. V.B. Třebízského, Slaný x
Michal Zatloukal
SPS-Prosek, Praha x
David Vagner
SPŠ strojní a elektrotechnická, České Budějovice x
Simona Gabrielová G Jírovcova 8, České Budějovice x
Filip Geib gymn M.M.Hodžu, Liptovský Mikuláš
Jaroslav Lehečka
Gymnázium a SOŠ Plasy x
Vít Kodat
Střední průmyslová škola strojní a elektrotechnická, České Budějovice x
Robert Horešovský
gymn Nad Kavalírkou, Praha 5
Alžbeta Budinská
Gymnázium Františka Švantnera, Nová Baňa x
Alexandra Pernišová
gymn Jura Hronca, Bratislava / gymn Neusiedl am See, Neusiedl am See x
Jakub Slabihoudek
gymn J. K. Tyla, Hradec Králové x
Michal Pitr Gymnázium ALTIS, Praha-Petrovice
Daniela Lichnovská
gymn Ústavní, Praha
David Miloschewsky Gymnázium Altis, Petrovice
Patrik Novotný
Gymn. Opatov , Praha 11
Adam Dřínek
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6
Jan Buryanec
Gymnázium Dobruška x
Kateřina Lojdová
Gymnázium Brno, Slovanské náměstí 7
Miriam Horálková
gymnázium Nad Kavalírkou
Michal Jelínek
gymn Elišky Krásnohorské, Praha
Kateřina Skybová
Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové x
Tomáš Musil
Gymnázium Kolín x
Veronika Scholzeová Gymnázium Trutnov
Štěpánka Balvínová
Gymnázium Česká Lípa, Česká Lípa
Markéta Čechurová Gymnázium a SOŠ, Plasy x
Josef Hůla
Gymnázium Kolín
Michal Farana
Gymnázium, základní škola a mateřská škola Hello s.r.o. x
Natália Remperová
Gymnázium Partizánske, Partizánske x
Ivana Horáková
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava-Poruba x
Marek Chadim
Gymnázium Velké Meziříčí, Velké Meziříčí x
Filip Svoboda
Gymnázium Velké Meziříčí, Velké Meziříčí x
Jakub Medek
Gymnázium Turnov x
Eliška Povolná
Gymnázium Česká Lípa
Michal Zelený SPŠE V Úžlabině, Praha
Monika Motanová
Wichterlovo gymnázium, Ostrava x
Jan Turza
Gymnázium Velké Meziříčí, Velké Meziříčí x
Marie Dohnalová
EDUCAnet
Maksymilian Iurchenko ZŠ Brána jazyků, Praha 1

Vysvětlující informace

  • kolonka "Potvrz" znamená, že došlo potvrzení od příslušného profesora ze střední školy
  • v kolonce "Ubyt" 'n' znamená náhradník (přihláška přišla nad počet objednaných míst).
  • pokud jste se přihlásili a něco je špatně či chcete něco změnit, je nutné napsat na adresu tydenvedy@fjfi.cvut.cz
  • Tato barva znamená "splněny všechny podmínky"
    - správně zaplaceno a přišlo potvrzení + ti, co mají účastnický poplatek prominut, poslali digitální kopii poukazu.
  • Tato barva znamená "splněny všechny podmínky", a "přijat".

Aktuální počty:

  • Přihlašování:
    • počet přihlášených: 122
    • počet přijatých: 0
    • kapacita: 180
  • Žádosti o ubytování:
    • počet žádostí 77,
    • počet přijatých s žádostí o ubytování: 0,
    • kapacita: 100

copyright © 2006 Vojtěch Svoboda, Vojtěch Kusý