Seznam přihlášených na TV@J

Počet přihlášených: 150
Pozn: pokud zde dlouho (minimálně 3 pracovní dny; nějakou dobu trvá, než to jedna banka pošle druhé, zadá se to u nás do systému a my to uvidíme) nevidíte potvrzenou svou platbu, pošlete nám kopii příkazu k platbě.

# Jméno Škola Ubyt. Dopor. Platba
1
David Adámek
SPŠ SE Dukelská 13, České Budějovice Strahov
2
Abbas Alrawi
Gymnázium Brno, Vídeňská Větrník
3
Jiří Apjár
Gymnázium ALTIS, Praha 10 Petrovice
4
Michaela Arnoštová
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6
5
Petr Augustin
Gymnázium Jírovcova 8, České Budějovice Strahov (ISIC)
6
Karel Balej
Gymnázium a SOŠ Rokycany, Rokycany Větrník
7
Barbora Baštářová
Gymnázium Blovice, Blovice Strahov (ISIC)
8
Vojtěch Bauer
Gymnázium Jírovcova 8, České Budějovice Strahov (ISIC)
9
Magdalena Benešová
VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň Větrník
10
Vít Beran
Masarykovo gymnázium, Plzeň Větrník
11
Nina Bezúchová
Športové gymnázium Banská Bystrica Strahov (ISIC)
12
Kryštof Bodnár
Gymnázium Kadaň Větrník
13
Fabián Bodnár
Gymnázium Kadaň Větrník
14
Soňa Burešová
Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha
15
Suzan Catay
Gymnázium Jaroslava Heyrovského
16
Karol Csukás
Gymnázium a SOŠ Plasy Větrník
17
Lukáš Čech
Gymnázium Otokara Březiny a SOŠ, Telč Větrník
18
Kateřina Černá
Gymnázium Česká 64, České Budějovice Větrník
19
Adam Červenka
Masarykovo gymnázium, Příbor Větrník
20
Michal Číhala
Wichterlovo gymnázium, Ostrava Strahov (ISIC)
21
Jana Demjančuková
Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha
22
František Dostál
Gymnázium Boženy Němcové, Hradec Králové Strahov (ISIC)
23
Tomáš Dudík
Purkyňovo Gymnázium, Strážnice
24
Dominik Duchek
Střední průmyslová škola stavební, Plzeň Větrník
25
Tomáš Dulava
Matiční gymnázium, Ostrava Větrník
26
Ondřej Folwarczny
Wichterlovo gymnázium, Ostrava Strahov (ISIC)
27
Jaroslav Frühauf
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem Větrník
28
Marek Fürst
Gymnázium Christiana Dopplera, Praha
29
Jan Gebhart
VOŠ a SPŠ elektrotechnická, Plzeň Větrník
30
Ján Glut
Evanjelické gymnázium Juraja Tranovského, Liptovský Mikuláš Strahov
31
Rudolf Griessl
SPŠ Ostrov Větrník
32
Erika Grolmusová
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany Strahov (ISIC)
33
Kristýna Haismanová
Gymnázium Václava Beneše Třebízského, Slaný
34
Sebastian Hlavatý
První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové Strahov (ISIC)
35
Ngoc Hung Hoang
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem Strahov (ISIC)
36
Dominik Horák
Reálné gymnázium a základní škola města Prostějova Strahov (ISIC)
37
Aleš Horák
Střední průmyslová škola Třebíč
38
Miriam Horálková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
39
David Horský
Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha
40
David Hovorka
SPŠ Ostrov Větrník
41
Nela Hrobařová
První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové Strahov (ISIC)
42
Matouš Hrubý
Gymnázium Plzeň, Mikulášské náměstí 23
43
Zuzana Hudáčová
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany Strahov (ISIC)
44
Šimon Charvát
SPŠ Ostrov Větrník
45
Martin Chmelař
Střední průmyslová škola Třebíč Větrník
46
Filip Chocholatý
Gymnázium Brno-Řečkovice, Brno Strahov (ISIC)
47
Maksymilian Iurchenko
ZŠ Brána jazyků, Praha 1
48
Adam Janich
Gymnázium, Praha 9, Špitálská 2
49
Kristína Júlia Jarinová
Športové gymnázium Banská Bystrica Strahov (ISIC)
50
Jindřich Jelínek
Gymnázium Olomouc-Hejčín, Olomouc Větrník
51
Eliška Jeřábková
Gymnázium Bohumila Hrabala, Nymburk
52
Michaela Jiskrová
Karlínské gymnázium, Praha
53
Róbert Jurčík
Gymnázium, Turzovka Větrník
54
Klára Kasalová
Friedrich Schiller Gymnasium, Pirna (Německo) Větrník
55
Anna Kheková
Karlínské gymnázium, Praha
56
Matej Kiska
Bilingválne gymnázium Liptovský Mikuláš Strahov (ISIC)
57
Ondřej Kohút
Gymnázium Brno, Vídeňská Větrník
58
Petr Kolář
Gymnázium Milevsko Strahov (ISIC)
59
Dajana Kolářová
Masarykova střední škola chemická, Praha
60
Daniel Komárek
Masarykovo gymnázium, Příbor Větrník
61
Filip Koňařík
Gymnázium Františka Palackého, Valašské Meziříčí Větrník
62
Petr Korpas
Gymnázium Jana Palacha, Turnov Strahov
63
Jiří Kraus
Gymnázium Chomutov, Mostecká 3000, Chomutov Strahov (ISIC)
64
Martina Krejčová
Gymnázium a SOŠ Plasy Větrník
65
Pavel Kubička
SPŠ SE Dukelská 13, České Budějovice Strahov
66
Jiří Kukla
Gymnázium Františka Martina Pelcla Rychnov nad Kněžnou Strahov (ISIC)
67
Emil Lelák
Gymnázium J. A. Raymana, Prešov Větrník
68
Michal Lelák
Gymnázium J. A. Raymana, Prešov Větrník
69
Kateřina Limburská
Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha
70
Tereza Lišková
Podkrušnohorské gymnázium, Most
71
Hynek Loskot
Masarykovo gymnázium, Příbor Větrník
72
Tomáš Matoušek
Gymnázium Otokara Březiny a SOŠ, Telč Větrník
73
Štěpán Meister
Gymnázium Otokara Březiny a SOŠ, Telč Větrník
74
Michal Melko
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno Strahov
75
Vojtěch Michal
Gymnázium Na Vítězné pláni. Praha
76
Ota Michálek
Gymnázium Olgy Havlové, Ostrava Strahov (ISIC)
77
Michal Mikeska
Gymnázium Ostrava Zábřeh, Ostrava Strahov (ISIC)
78
Dario Mikuš
Bilingválne gymnázium Milana Hodžu, Sučany Strahov (ISIC)
79
Adéla A. Mládková
Akademické gymnázium Štěpánská, Praha
80
Marián Moravčík
Evanjelické gymnázium Juraja Tranovského, Liptovský Mikuláš Strahov
81
Eliška Mouková
Gymnázium Jana Keplera, Praha
82
Luděk Nechyba
Gymnázium J. A. Komenského, Nové Strašecí
83
Michal Němec
Gymnázium Brno, Vídeňská Strahov (ISIC)
84
Barbora Nováčková
Gymnázium Českolipská, Praha
85
Martin Osowski
První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové Strahov (ISIC)
86
Kristýna Pechová
Gymnázium Joachima Barranda Beroun
87
Jana Pekařová
Gymnázium Ostrava-Zábřeh, Volgogradská 6a, Ostrava
88
Lucie Peterková
Wichterlovo gymnázium, Ostrava Strahov (ISIC)
89
Zdeněk Plešek
Masarykovo gymnázium, Příbor Větrník
90
Barbora Pobijaková
Masarykovo gymnázium. Příbor Větrník
91
Karel Popovič
SPŠ Ostrov Větrník
92
Oliver Pospíšil
Gymnázium PRIGO, Ostrava Strahov (ISIC)
93
Eliška Povolná
Gymnázium Česká Lípa Strahov (ISIC)
94
Kateřina Pražáková
První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové Strahov (ISIC)
95
Anna Príbojová
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno Strahov (ISIC)
96
Hana Protivová
Gymnázium Botičská, Praha 2
97
Julie Přerovská
Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha
98
Daniel Přibyl
Gymnázium Milady Horákové, Praha
99
Ivan Rishko
Základní škola Nad Vodovodem, Praha
100
Anna Robbová
Církevní gymnázium Plzeň Větrník
101
Kateřina Rosická
Gymnázium Jiřího Ortena Kutná Hora Větrník
102
Tereza Roztočilová
Gymnázium Joachima Barranda, Beroun
103
Nela Sedláčková
Gymnázium Jiřího z Poděbrad, Poděbrady
104
Petr Scheubrein
Gymnázium Třebíč Větrník
105
Veronika Scholzeová
Gymnázium Trutnov
106
Bára Siptáková
Gymnázium Brno, Vídeňská Větrník
107
Štěpán Skalka
Gymnázium Jírovcova 8, České Budějovice Strahov (ISIC)
108
Kristýna Sluková
Karlínské gymnázium, Praha
109
František Směták
Gymnázium Nad Alejí, Praha 6
110
Aleš Socha
Gymnázium a SOŠ, Cihelní 410, Frýdek-Místek Větrník
111
Filip Solař
První soukromé jazykové gymnázium, Hradec Králové Strahov (ISIC)
112
Václav Srb
Karlínské gymnázium, Praha
113
Daniel Staník
Gymnázium Uničov Větrník
114
Milan Stehlík
SPŠ SE Dukelská 13, České Budějovice Strahov
115
Jan Stehlík
SPŠ Ostrov Větrník
116
Jan Světlík
Gymnázium Kolín Strahov (ISIC)
117
Filip Svoboda
Gymnázium Velké Meziříčí Větrník
118
Adéla Svobodová
Gymnázium Velké Meziříčí
119
Václav Špička
Gymnázium Varnsdorf, Varnsdorf Větrník
120
Michal Štefaňák
Gymnázium Jána Chalupku, Brezno Strahov (ISIC)
121
Marek Štefaník
Masarykovo gymnázium, Příbor Větrník
122
Patrik Štíbr
SPŠ Ostrov Větrník
123
Hana Šumšalová
Masarykovo gymnázium, Příbor Větrník
124
Jakub Šuráň
Purkyňovo Gymnázium, Strážnice
125
Klára Tauchmanová
Gymnázium Elišky Krásnohorské, Praha 4
126
Ondrej Tomášik
Gymnázium Jozefa Gregora Tajovského, Banská Bystrica Strahov (ISIC)
127
Klára Tomášková
Karlínské gymnázium, Praha
128
Adam Tomi
Gymnázium a obchodní akademie, Mariánské Lázně Strahov (ISIC)
129
Jan Turza
Gymnázium Velké Meziříčí Větrník
130
Bruno Uldrich
SCHŠ, základní škola a gymnázium; Cheb Větrník
131
Artur Uldrich
SCHŠ, základní škola a gymnázium; Cheb Větrník
132
Kristýna Umlaufová
SPŠ Ostrov Větrník
133
Vladimír Urban
Gymnázium Jaroslava Heyrovského, Praha
134
Kristýna Vagnerová
Gymnázium a SOŠ Plasy Větrník
135
Veronika Vařáková
Open Gate, Babice Strahov (ISIC)
136
Roman Vašut
Masarykovo gymnázium, Příbor Větrník
137
Tomáš Vendlberger
SPŠ Ostrov Větrník
138
Kristýna Vítečková
Gymnázium, Praha 5, Nad Kavalírkou 1
139
Tereza Vitoušová
Gymnázium Českolipská, Praha
140
Daniel Vlk
Masarykovo gymnázium, Příbor Větrník
141
Svatopluk Vlk
Střední průmyslová škola strojnická, Olomouc Větrník
142
Tomáš Vondrák
Gymnázium Matyáše Lercha, Žižkova 55, Brno Větrník
143
Zdeněk Vostřel
Gymnázium a SOŠ dr. Václava Šmejkala, Ústí nad Labem Větrník
144
Petra Vozábová
Gymnázium Christiana Dopplera, Praha
145
Tomáš Wágner
SPŠ Ostrov Větrník
146
Tomáš Wenclowský
SPŠ Ostrov Větrník
147
Patrik Zavoral
Gymnázium Christiana Dopplera, Praha
148
Josef Zelinka
Gymnázium Na Vítězné pláni, Praha 4
149
Michal Zikuda
Gymnázium Jana Palacha, Turnov Strahov
150
Jaroslav Žukov
Gymnázium Christiana Dopplera, Praha

Vysvětlující informace

Aktuální počty: