Ubytování 2024

Zájemcům zajistíme ubytování na noci v průběhu akce, tedy 16. až 21. 6. 2024, resp. případně ještě navíc noc před akcí. Ubytování vám poskytneme za dotovanou cenu 500 Kč/(ne-pá) + případně 250 Kč navíc za noc ze soboty na neděli. Letos plánujeme pouze jednotné ubytování.

Eislerova kolej (VŠE)

V Zahrádkách 1953/67, 130 00 Praha 3 (mapy.cz, googlemaps)

Příjezd

Ubytovávat se můžete již od dopoledne dne, od kterého jste ubytovaní.
Recepce koleje funguje nonstop.
Při ubytovávání musíte mít fyzický doklad (občanský průkaz/pas), který budou načítat čtečkou do systému. E-doklady zatím neakceptují.

Pokoje

Pokoje jsou dvoulůžkové s buňkovým systémem, kdy vždy dva dvoulůžkové pokoje mají dohromady sociální zařízení.

Na buňce máte společně sociální zařízení, kuchyňku, dvouvařič, ledničku, mikrovlnnou troubu, varnou konvici a základní nádobí.

Často kladené dotazy k vybavení

Ručník: Každý budete mít na pokoji jeden ručník.

Toaletní papír: Má být na záchodě a pokud dojde, ptejte se na recepci.

WiFi: Info na webu koleje.

Snídaně

Snídaně je možné dokoupit v rámci přihlášky a měly by být v areálu menzy Jarov.

Kapacity

Celkem 120 účastníků, z toho max 40 noc navíc ze soboty na neděli před akcí.

Spolubydlení: V přihlášce máte možnost uvést, s kým chcete být na pokoji. Na kolejích ubytované rozřazují do pokojů podle předem zaslaných seznamů, takže na recepci vás už pošlou na konkrétní pokoj. Pokud jsou dvojlůžkové pokoje, ideální je, když se napíšete navzájem a každý právě jednoho. Případně můžete mít požadavek na buňku. Abychom mohli požadavku vyhovět, musí být kompatibilní a musíte mít stejnou délku ubytování, což je primární hledisko, kdo může být s kým ubytovaný.

V případě brzkého příjezdu: Pokud nezvládáte se na Týden vědy dostavit v neděli ráno a potřebujete v Praze přespat už ze soboty na neděli, můžete v přihlášce zaškrtnout příslušné políčko a zažádat o ubytování i noc před akcí za příplatek  Kč.

V případě pozdního příjezdu: Každý rok se části účastníků stane, že mohou přijet až v pondělí nebo musí odjet o den dřív – takové případy nám hlaste předem e-mailem. Poplatek za ubytování vám z organizačních důvodů nesnížíme.

Varování: Jde o ubytování na kolejích (alias intrák, po slovensky študentské domovy), takže nečekejte nejvyšší kvalitu a dokonalé soukromí. Jde o ubytování, kde ve školním roce žijí studenti a studentky a je cenově co nejdostupnější. Pokud se vám do toho nechce, nic vám nebrání zařídit si ubytování vlastní. Přijdete tím však o příležitost vyzkoušet, co vás čeká jako chudého studenta na vysoké, a o možnost bližšího seznámení s ostatními účastníky Týdne vědy. Kromě toho bude takové ubytování nutně dražší, pokud zrovna nemáte v Praze příbuzné nebo známé.

První a poslední den akce bude na fakultě (budova Břehová, kde se koná program) k dispozici hlídaná šatna, určená především pro mimopražské k uložení zavazadel před a po ubytování. Kdo ji využije, nebude s sebou celý den muset nosit kufry.

Pokud by vás zajímaly další informace, napište nám ideálně předem e-mail a pokusíme se to zjistit.